Košík

Možnosti platby

V průběhu objednávky si u nás můžete vybrat z několika různých způsobů uhrazení částky. Platba dobírkou je možná jen u části sortimentu. V případě produktů upravených na přání zákazníka je vždy nutné zaplatit předem.

Zároveň Vám rádi vystavíme fakturu pro B2B.

Bankovním převodem - zdarma

Na našem e-shopu lze platit zcela bezpečným bankovním převodem. Při výběru této metody se zobrazí po dokončení objednávky podklady k platbě. Stejné Vám dorazí do emailu, kde nalezete navíc i údaje, které uvedete do popisu platby. Tyto údaje jsou k dostání i na faktuře. Standardně platba probíhá přes účet 1323092389/0800. Vaše objednávka bude v našem skladu označena k expedici ihned po obdržení platby. Tento způsob platby je zcela zdarma bez žádných přirážek.

Poplatek za bankovní převod

zdarma

Kartou on-line - zdarma

Při výběru platby kartou budete přesměrováni ihned na platební bránu GoPay, která Vás již intuitivně navede. Budete potřebovat fyzicky vlastněnou nebo virtuální kartu, ze které opíšete 16 číselných pozic, jméno, platnost a na zadní straně kód CVC. Po zaplacení budete přesměrováni na stránku Vaší banky, pomocí které ověříte platbu. Zároveň můžete použít metodu platby Google Pay a Apple Pay. Všechny tyto úkony jsou zdarma, zaplatíte tedy pouze cenu Vaší objednávky.

Poplatek za platbu on-line

zdarma

Dobírka - 39 Kč

Pokud Vám nevyhovuje žádný z výše zmíněných postupů, je zde stále možnost platby dobírkou. Zboží tedy zaplatíte až ve chvíli, kdy ho vyzvednete. Peníze odevzdáte buď kurýrovi nebo na pobočce Vámi zvolené dopravní společnosti. Cena dobírky je 39 Kč vč. DPH.