Košík

Garance kvality

Jelikož je Vaše spokojenost naší prioritou, stále usilovně pracujeme na zlepšeních. Společnost Tmely Balcar je výhradním distributorem produktů výrobce MASTERSil, proto Vám můžeme zaručit maximální kvalitu a originální balení. Na kvalitě si zakládáme, a proto i ostatní produkty na našich stránkách pochází přímo od výrobců. Zásadně vybíráme osvědčené zboží, které jsme sami podrobili testům a máme s ním dobré zkušenosti.

Při nákupu na našem e-shopu si tedy můžete být jisti, že nesáhnete vedle. A pokud přeci, pořád Vám nepoužité zboží rádi do 14 dnů bez udání důvodu vyměníme nebo vrátíme peníze. Vy se tak můžete spolehnout, že Váš nákup vždy splní Vaše očekávání. Pro přepravu Vašich zásilek využíváme expresních služeb České pošty, PPL nebo Zásilkovny. 

Ihned po obdržení platby zboží zabalíme a bezpečně odešleme na Vaši adresu nebo na Vámi zvolené odběrové místo. Pokud nemůžete uhradit objednávku pomocí bankovní transakce nebo karty, nezoufejte – stále Vám objednávku rádi pošleme na dobírku. Vy ji tak můžete zaplatit až při převzetí kurýrovi nebo na výdejním místě!